Zakrzewska Studio – autorska pracownia projektowa, powstała jako wynik mojej życiowej pasji, którą jest architektura wnętrz.

Projekt, który zostanie z Tobą

Studio projektuje wnętrza domów i apartamentów oraz komercyjne wnętrza biur, kancelarii i gabinetów lekarskich. Dzieląc się wieloletnim doświadczeniem, od 15 lat jako projektant, tworzę przestrzenie skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań moich klientów godząc możliwości współczesnej techniki z walorami estetycznymi wnętrz.

W proces projektowy angażuję się zupełnie, a współpracując służę pomocą i fachową poradą pozostając z inwestorami w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym.

Zapraszam do współpracy.

Joanna Zakrzewska

Proces projektowy

1. Spotkanie i badanie potrzeb

2. Inwentaryzacja

3. Koncepcja układu funkcjonalnego

4. Wizualizacje 3D wnętrza wraz z korektą

5. Projekt techniczny

6. Nadzór nad realizacją inwestycji

Wszystko to, co lubisz

Pasja do dobrego designu i nieograniczona energia to nasz pakiet podstawowy :)

Referencje

Joanna przy współpracy nad projektem pojedynczego pomieszczenia (łazienki) wzięła pod uwagę wszystkie zgłoszone potrzeby. Wyczarowała piękną i odważną wizję pomieszczenia, która zachwycała i idealnie wpisywała się w założoną estetykę.

Monika

Referencje

Pani Joanna przygotowywała dla nas kompleksowy projekt aranżacji wnętrz mieszkania. To co szczególnie cenne, nasza współpraca nie skoczyła się na tym etapie - otrzymaliśmy wsparcie  w wyborze materiałów oraz kontaktach z ekipami wykończeniowymi.

Marta

Referencje

Współpracę z Zakrzewska Studio rozpoczęliśmy na bardzo wczesnym etapie, dzięki czemu udało się zmienić układ ścian działowych i dzisiaj nasze mieszkanie jest funkcjonalne i przyjazne a otrzymana pomoc była naprawdę nieoceniona. Polecam.

Marta